Aktualitet

Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Romës: Pres një përfaqësi tuajën në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 19/10/21 |
mapo.al

Kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar Roberto Gualtierin , Kryetarin e sapozgjedhur të Romës.


Përmes një postimi në twitter, Veliaj vlerëson Gualtierin si një person në lartësinë e sfidës dhe gati për të menaxhuar një kryeqytet të madh evropian.


“Një person në lartësinë e sfidës dhe gati për të menaxhuar një kryeqytet të madh evropian! Mezi pres të kemi edhe një përfaqësi nga Roma në aktivitetet për Tirana Kryeqyteti Evropian i Rinisë në vitin 2022. Forca”, shkruan Veliaj.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas