ShowBizz

Vëllezërit dhe Loredana anulojnë koncertin në Velipojë, ja arsyeja

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:04 - 09/08/19 |
mapo.al

Çifti Loredana e Mozzik, së bashku me Getinjon po vijojnë turneun muzikor në Ballkan. Por mbrëmjen e kaluar nuk arritën të performonin për publikun në plazhin e Velipojës.


Vetë Mozzik njoftoi me anë të një postimi në ‘Instagram’ se mungesa u shkaktua nga gjendja jo e mirë shëndetësore, duke u kërkuar falje fansave.

Etiketa: , , ,

Pas