Kryesore

Vendi lëkundet sërish nga një tërmet, ja epiqendra dhe magnituda

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:52 - 23/07/20 |
mapo.al

Një lëkundje është ndjerë pak minuta më parë në vendin tonë.


Sipas EMSC lëkundja ka qenë e magnitudës 3.1.


Ndërsa epiqendra ishte 4 km në jug-perëndim të Fushë Krujës dhe 19 km në veri-perëndim të Tiranës.
Etiketa:

Pas