ShowBizz

“Vendosi kyçin kafazit”, moderatorja i kthehet kolegut që i shprehu dashurinë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:19 - 09/04/20 |
mapo.al

Moderatorja Fjoralba Ponari, u ka dhënë mundësinë ndjekësave që nëpërmjet opsonit ‘pyetje-përgjigje’ në ‘Instastory’ të mësojnë gjëra të reja rreth saj. Fjoralba ka ndarë një situatë të sikletshme që i ka ndodhur në punë, pasi kolegu dhe miku i saj prej kohësh i ka shprehur hapur dashurinë.


See the source image
Si do të reagoje ti ndaj një kolegu që pas shumë kohë miqësie shpreh ndjenjat, ndërkohë që është me familje?”- është pyetja që ndjekësi i ka drejtuar moderatores.
See the source image
Jam ndodhur në të njëjtën situatë të sikletshme dhe i kam thënë t’i mbledhë pëllumbat nga i ka shpërndarë e t’i vërë kyçin kafazit.”- është përgjigjur ajo, pa treguar më tepër detaje rreth kësaj historie.


See the source image
Fjoralba përpiqet ta mbajë sa më private jetën e saj përtej kamerave dhe të rralla janë herët kur ajo vendos të hapet me publikun për çështjet personale.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas