Aktualitet

‘Venecia’ i dha të drejtë, reagon Meta: Kauza e 2 Marsit fitoi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:31 - 19/06/20 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pasi Komisioni i Venecias i dha të drejtë për emërimet në Gjykatën Kushtetuese, si dhe për përplasjen me Ardjan Dvoranin në KED.


Metaa thotë se kauza e 2 Marsit fitoi dhe se Kushtetuta është e para.


“KAUZA E 2 MARSIT FITOI! 🇦🇱 KUSHTETUTA E PARA!”, – shkruan Meta. 

LEXO EDHE:

‘Venecia’ i jep të drejtë Metës për ‘Kushtetuesen’, Dvorani shkaktoi incident të rëndë


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas