Arkiva

Venecia/ Vajza heq pantallonat dhe kalon në ujë, fotoja bëhet virale

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:19 - 14/11/19 |
mapo.al

Situata në Venecia është alarmante, aq sa kryeministri i Italisë Giussepe Conte sot shpalli gjendjen e jashtëzakonshme. Uji arriti në 187 cm lartësi, duke krijuar vështirësi dhe izolim për shumë banorë.


Megjithatë, nuk ka munguar as humori. Një vajzë , e cila nuk ka dashur t’i prishen këpucët dhe pantallonat, i ka hequr dhe ka ecur në ujë vetëm me të mbathura.

Fotoja është bërë virale shumë shpejt në mediat sociale.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas