Aktualitet

Vesa Luma feston ditëlindjen, Big Basta i dedikon fjalët e ëmbla


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:39 - 11/05/21 |
mapo.al

Vesa Luma sot feston ditëlindjen e saj të 34.


Këngëtarja e njohur nga Prishtina, urimin më të veçantë padyshim e mori nga bashkëshorti i saj, reperi Big Basta.


Me një urim të mbushur plot dashuri e fjalë të ëmbla, ai i bëri një dedikim Vesës me rastin e ditëlindjes së saj.“Edhe 100 u befsh e dashura ime Vesa Luma! Edhe 1000 vite emer… Edhe 1000 jete te tjera… Te gjitha keto te na gjejne te dyve prane njeri tjetrit…Fjalet jane te shumta por ajo qe ndjejme une dhe Lian per ty eshte nje e vetme! Gezofsh sa me shume ne jete!  Te dua!”, shkruan Big Basta.1


Etiketa: ,

Pas