Aktualitet

Vesa Luma: Kjo është lufta e dytë në jetë që po përjetoj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:02 - 19/03/20 |
mapo.al

Vesa Luna prej vitesh është shpërngulur në Zelandën e Re, së bashku me Big Bastën dhe djalin e tyre. Sot familja ka shijuar dhe ditën e fundit të lirisë, pak para se shteti të futet në karantinë, si rrjedhojë e përhapjes së coronavirusit


Këngëtarja publikoi për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një fotografi të realizuar së fundmi gjatë një vizite në një muze nën-ujor në Auckland.


https://www.instagram.com/p/B96TAduJeI2/?utm_source=ig_web_copy_linkNë mbishkrimin e fotografisë, Vesa shkruan se nuk do t’ia priste kurrë mendja që do arrinte ta përjetonte ndonjëherë luftën e saj të dytë në jetë.


Duke shijuar ditën e fundit të “lirisë”…kush kish me thanë…kjo është lufta e dytë që po e përjetoj…kësaj here ndaj një të panjohure. Nga sot as në fund të botës nuk vjen njeri, karantinë deri në kismet”, shkroi këngëtarja Luma në mbishkrimin e kësaj fotografie.

 

 

 

1


Etiketa: , ,

Pas