ShowBizz

Veshja e ngushtë ia ‘vizaton’ linjat… këngëtarja shqiptare çmend rrjetin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:58 - 23/11/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur labe, Poni është shumë e pëlqyer nga publiku. Poni është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur nga fansat e saj.


Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja ku shfaqet mjaft atraktive. Në njërën nga to, këngëtarja labe është e veshur me një fustan lëkure ngjyrë bordo, i cili ia vë në pah linjat trupore.


Edhe pse ka disa vite, Poni lirshëm mund të thuhet se sfidon edhe artistet e reja me pamjen dhe format e kolme që ka.


“Dashni e vjetër”, është projekti i fundit që ka lançuar në bashkëpunim me Irkenc Hykën.


Image

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas