Aktualitet

Vetëm me bikini, Oriola Marashi “djeg” rrjetin me këto foto


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:03 - 30/06/21 |
mapo.al

Sezoni veror tek Oriola Marashi ka ardhur pak vonë, por padiskutim më i nxehtë se kurrë.


Modelja ka pozuar me bikini dhe format e saj janë ato që bëjnë diferencën nga pjesa më e madhe e vajzave.


<
>
Oriola Marashi3 Oriola Marashi2 Oriola Marashi6 Oriola Marashi7 Oriola Marashi5 Oriola Marashi4

Oriola gjithmonë ka një ‘as’ nën mëngë për të mbajtur vëmendjen mediatike rreth saj. Kujtojmë se pak javë më parë ajo u përfol për një ribashkim të mundshëm me Grezdën.Dyshja kishin filluar të ndiqnin njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe të gjitha postimet dhe deklaratar e fundit lënë të kuptojmë se dyshja i janë rikthyer romancës së tyre.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas