ShowBizz

“Vetëm Zoti e di sa jam i gëzuar”, Stresi feston ditëlindjenBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:59 - 15/06/20 |
mapo.al

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e skenës si Stresi, feston sot (15 qershor) ditëlindjen e tij të 33-të.


Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, në të cilën shihet një tortë, ndërsa prapa saj mosha e reperit.


Vetëm Zoti e di sa jam i gëzuar”, ka shkruar ai në përshkrimin e fotografisë.Në një video të ndarë me fansat, reperi shihet në një ambient të hapur, nën shoqërinë e miqve, teksa këta të fundit hapin shampanja.


 


 

View this post on Instagram

 

Vetem zoti e di sa jam i Gezuar 🙏🙏🙏🙏

A post shared by STRESI (@stresi) on

 

View this post on Instagram

 

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

A post shared by STRESI (@stresi) on

 

View this post on Instagram

 

Nese doni shpjegim kerkojeni te i madhi zot dhe lutjuni atij pafund 🙏🙏🙏#stayhome

A post shared by STRESI (@stresi) on


Etiketa: ,

Pas