Aktualitet

Vetëvendosja publikon videon: Lapsi i vogël i vjedhjes së madhe të votave


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:47 - 11/05/21 |
mapo.al

Levizja Vetëvendosje Tiranë, me anë të një statusi në Facebook, ka publikuar një video nga numërimi i votave të zgjedhjeve të 25 prillit në ku sipas saj kemi të bejmë me bërjen e votave të pavlefshme.


Statusi nga Lëvizja Vetëvendosje:


Lapsi i vogël i vjedhjes së madhe të votave

Duke fshehur edhe dorën edhe lapsin, çfarë shenjash po vendos ky anëtar i Grupit Numërues nëpër fletë votime gjatë procesit të numërimit? Shikoni në të majtë anëtarin e Grupit të Numërimit në Vendin e Numërimit të Votave në datën 26 prill 2021.
Pamjet janë nxjerr nga videoxhirimet zyrtare të KQZ-së.Edhe për këtë rast ankesa është depozituar mbrëmë në KQZ/KAS.
Të merren menjëherë masa nga KQZ-ja dhe organet e drejtësisë! Zgjedhjet janë të pavlefshme, duhet vajtur në rivotim!
Tiranë, 11 maj 2021Lëvizja VETËVENDOSJE!

Qendra në Shqipëri

 

235


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas