Kronika

Vetëvrasja e pestë – Identifikohet 60-vjeçari që u hodh nga spitali COVID2 (EMRI)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:30 - 30/11/20 |
mapo.al

Identifikohet pacienti 60-vjeçar, që i dha fund jetës mesnatën e kaluar, duke u hedhur nga Spitali COVID-2 “Shefqet Ndroqi”.I ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike shtetasi Leonard Skabona, nga Rrësheni.


60-vjeçari ishte shtruar prej 10 ditësh te “Shefqet Ndroqi”, pasi ishte infektuar me koronavirus, por gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar.Ai është hedhur nga dritarja e dhomës së tij, në një moment kur lëvizjet e mjekëve kanë qenë të reduktuara.60-vjeçari është rasti i pestë në spitalet COVID Tiranës, që i jep fund jetës tragjikisht duke u hedhur nga lartësia.


LEXO EDHE:

Tjetër tragjedi te COVID2, 60-vjeçari hidhet nga dritarja e spitalit dhe ndërron jetë

60-vjeçari kurohej prej 10 ditësh, 5 vetëvrasje në spitalet COVID në pak muaj

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas