Aktualitet

Vetëvritet 50-vjeçari që tërhiqte qenin me makinë?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:17 - 22/09/20 |
mapo.al

Faik Përkoxha, pas akuzave se tërhoqi qenin zvarrë në rrugë dyshohet se i ka dhënë fund jetës sot, në Peshkopi.


Ngjarja e rëndë, kur ai tërhoqi pas një makine qenin, dhe pas bërjes publike të ngjarjes, u procedua penalisht dhe u gjobit nga Policia e Durrësit një javë më parë.


Ai u denoncua përmes imazheve dhe videove, teksa tërhiqte zvarrë qenin me makinën e tij. Faik Përkoxha, 50-vjeç, baba i 5 fëmijëve, jetonte në Sukth. Ai dyshohet se ka vrarë sot veten në Peshkopi, në rrethana ende të paqarta.LEXO EDHE: 


Durrës/ Tërhoqi zvarrë qenin me makinë, procedohet 50-vjeçari
CLOSE
CLOSE
Pas