Politika

Video/ ‘Agjentët e infiltruar nga Rama mes studentëve, rrahën si kafshë gjimnazistin’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:10 - 23/12/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar me video, tentativat e qeverisë për t’i dhënë fund protestës së studentëve nga i gjithë vendi.


Në videon e publikuar sot, Berisha tregon: “Këta janë agjentët e policise kriminale, që infiltroi Rama në radhët e studentëve grevistë. Pasi dështuan në misionin e tyre të ulët të thyerjes së grevës, ata rrahën si kafshë dhe bënë për spital një gjimnazist, që rrinte me studentët”.Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas