Aktualitet

VIDEO/ “Air Albania Stadium” ndizet nga oshëtimat e tifozëve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:39 - 12/10/21 |
mapo.al

Moment historik për Kombëtaren shqiptare që tifozët kuqezi i janë përgjigjur në mënyrën më të bukur.


Futja në fushë e skuadrave të Shqipërisë dhe Polonisë ka sjellë një atmosferë elektrizuese në “Air Albania Stadium”.


Tifozëria kuqezi ka shpërthyer në brohoritje dhe më pas në kore atdhetare dhe një koreografi e bukur në tribunën pas njërës portës, ku janë vendosur Tifozat Kuq e Zi, me të shkruar “Përjetësisht”. 
1
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas