Aktualitet

Video/ Aksidentohet makina e policisë në Tiranë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:15 - 16/09/19 |
mapo.al

Aksidenteve në Tiranë nuk i shpëtojnë as makinat e policisë. Mëngjesin e sotëm automjeti i policisë është aksidentuar me një mjet tjetër të llojit “Opel”.


Aksidenti ka ndodhur në Porcelan dhe siç dallohet edhe nga video që “Mapo” ka siguruar, mjeti i oficerëve të policisë është marrë me një karrotrec. Nga përplasja e dy makinave nuk ka të lënduar, por vetëm dëme matriale.

Etiketa:

Pas