VIDEO+FOTO/ Atentati në Durrës, momenti kur policia nxjerr 3 kallashnikovët nga kanali

Policia ka publikuar pamjet e makinës dhe kallashnikovët me të cilët dy autorët ekzekutuan dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, pasditen e të hënës. Armët ata i kishin hedhur në një kanal, pas krimit të rëndë, ndërsa po aty pranë kishin braktisur edhe automjetin tip “Toyota”. Në ngjarje janë përdorur tre armë zjarri … Continue reading VIDEO+FOTO/ Atentati në Durrës, momenti kur policia nxjerr 3 kallashnikovët nga kanali