Sport

Video/ Atleti “fluturon” si ‘Superman’ dhe merr medaljen e artë               Publikuar në : 14:21 - 15/05/19 |
mapo.al

E pabesueshme, por e vërtetë. Është e lejueshme, madje i ka dhënë medaljen e artë atletit që 2 metra larg finishit vendosi të “fluturojë” si ‘Superman’. Ylli i Universitetit Infinite Tucker arriti të fitojë garën 400 metra me pengesa në Arkansas, vetëm pas një hedhjeje spektakolare në fund të garës.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas