Aktualitet

Video/ Balada e Florit dhe Arilenës i dedikohet gjithë zemërthyerve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 19/11/19 |
mapo.al

Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë bashkëpunuar së bashku për të sjellë një baladë dashurie.


“Doja” titullohet dueti i tyre që i dedikohet të gjithë personave që janë lënduar nga një histori dashurie.


Në tekstin e punuar nga Lindon Berisha, flitet për dy persona që nuk e besojnë se kanë humbur përjetësisht dashurinë e jetës.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas