Aktualitet

Video/ Bën twerk nudo mbi Ferrari, pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:00 - 23/08/19 |
ro ot

Një video e cila tregon një grua nudo që bën twerk mbi një Ferrari të kuq dhe shoferi tymos një cigare u bë virale në rrjet. Pamjet u filmuan në Marina Ibiza/ Spanjë. Të shumta ishin komentet negative që mori si video për shkak të përmbajtjes, por nuk mund të mos bëhej virale një skenë e tillë. Ibiza njihet për plazhet e mbushura me diskoteka, ku të rinjtë mblidhen nga e gjithë bota për të kaluar pushime të ‘çmendura’.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas