Aktualitet

Video/ Benzi i blinduar përmbyset tek “Shqiponja”, zhduket shoferi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:43 - 11/09/19 |
Nga Mapo.al

Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje tek sheshi “Shqiponja” në kryeqytet. Siç shihet në pamjet e siguruara nga MAPO, një automjet luksoz tip “Benz G-Class”  i blinduar me targa ruse, është kthyer përmbys në rrugë. Ende nuk raportohet për persona të lënduar. Mësohet se drejtuesi i mjetit ende i paidentifikuar është larguar nga vendngjarja.


Dyshohet se ky i fundit mund të ketë precedent penal, ndaj dhe është larguar nga vendngjarja. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit si dhe është vënë në kërkim të shoferit.


 

 

/MAPO.AL/

1


Etiketa: , , ,

Pas