Humor

Video / Bes Kallaku në dasmë me kushëririn, shikoni si hedhin tufat me para

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:16 - 07/09/18 |
mapo.al

Besa Kallaku dhe kushëririri i tij Krist Prenga, kanë befasuar të ftuarit në një dasmë, teksa janë parë të hedhin shumë para.


Në një video të publikuar nga “Joq”, ata  shihen teksa kërcejnë e këndojnë, ndërsa paratë “fluturojnë” prej tyre.

Etiketa: , ,

Pas