Aktualitet

VIDEO/ Besa Shahini në ikje thumbon Rilindjen: Do angazhohem për një të majtë të re
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:03 - 14/09/20 |
mapo.al

Besa Shahini nuk do të jetë më Ministre e Arsimit. Vendin e saj do ta zerë deputetja socialiste, Evis Kushi.


Në takimin me Ramën, Shahini, foli për një majtë të re, jo demakogjike dhe demokratike, gjë që duket se nuk i ka pëlqyer kryeministrit.


Do të angazhohem për të majë, një të majtë të re, demokratike, jo demakogjike”, tha Shahini.Ndërkohë Rama që ia kthen me fjalët: “e majta jonë pra…
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas