Aktualitet

Video/ Burri i qëlloi Ramën me këpucë, flet banorja: S’më tremb dot…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:32 - 22/11/18 |
mapo.al

Një nga protestueset e Unazës së re, gjatë tubimit që është bërë sot pasdite ka treguar se asaj i kanë marrë në burg djalin dhe burrin.


Lindita Protoduari, nëna e Dorjan Protoduarit të arrestuar nga policia dhe bashkëshortja e protestuesit që goditi Ramen me këpucë, shprehet se nuk e tremb burgu.


Nuk trembem nga burgu i Edi Ramës që më ka arrestuar djalin dhe burrin. Sa po dal nga serumi. Jam një nënë krenare që do luftoj deri në ditën e fundit, se këto shpi nuk ka për t’i prishur, derisa të vdes. Më ka ardhur në spital dhe më ka thënë që nuk kam ardhur për ty. Dhe i kam thënë që e kam për turp të vish tek mua mo kryeministër drogaxhi, mo kryeministër i korruptuar… ka thënë ajo”. Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas