ShowBizz

Video/ Çiljeta merr vendimin drastik, Albani u kap mat me një femër në club
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 27/10/18 |
mapo.al

Ata janë një nga çiftet me simpatikë të showbizzit shqiptar edhe pse gjithmonë janë kujdesur që jenë larg vëmendjes së mediave. Bëhet fjalë për portierin e Partizanit, Alban Hoxha dhe këngëtaren Çiljeta Xhilaga.Pak ditë më parë Albani u filmua në një club krah një femre misterioze, e cila e kafshonte lehtë në faqe dhe bisedonin e qeshnin së bashku.


Pas publikimit të lajmit, Çiljeta ka marrë vendimin drastik për partnerin e saj, duke e hequr nga rrjeti social Instagram dhe madje ka fshirë çdo postim që kishte me të.
Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe veprimet e tyre lënë të kuptojnë se janë ndarë, por nuk ka ende një reagim zyrtar të tyre. 640 0 5bd47666ee453


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas