Kryesore

Video/ Çmenduri në Holandë, tifozja futet nudo në fushë dhe…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:08 - 04/11/18 |
mapo.al

Një ngjarje tërësisht e çuditshme ka ndodhur ditën e djeshme në ndeshjen midis skuadrës së Rijinsburgse Bojs dhe Afc Amsterdam e vlefshme për kategorinë e dytë në Holandë.


Në fushën e lojës gjatë kësaj ndeshjeje është futur një tifoze femër e cila duket që është nudo dhe nuk ndiqet aspak nga rojet e sigurisë.Për një moment tifozja në fjalë i afrohet njërit prej lojtarëve në fushë, por ai ka qëndruar shumë indiferent. Ajo u fut nga njëra anë e fushës dhe doli po vetë nga ana tjetër, ndërkohë që në shkallët e stadiumit pati shumë të qeshura. Më poshtë mund të ndiqni dhe videon.


Fansaj hyn nudo ne fushe on Vidnews.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas