Bota

Video/ Dalin pamjet e fluturimit të avionit ‘MH370’, dhe momenti kur ai bie në det


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:24 - 25/09/18 |
mapo.al

Momentet e fundit të fluturimit MH370 janë rindërtuar në një dokumentar televiziv që tregon avionin që humb kontrollin e duke u përplasur më pas në det.


Hetuesit thanë se avioni pothuajse s’kishte më karburant pas fluturimit në drejtim të gabuar në Oqeanin Indian për gjashtë orë më 8 mars të vitit 2014.


Tani, për të rikrijuar momentet e fundit të fluturimit dokumentari i National Geographic ka risjellë atë që ndodhi me avionin Boeing 777.


 1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas