Kryesore

Video / Damian Gjiknuri në Vlorë, qytetarët shpërthejnë në revoltë, tensione në sallë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:29 - 11/05/18 |
mapo.al

Dëgjesa e ministrit të Transporteve Damian Gjiknuri dhe kryebashkiakut vlonjat Dritan Leli është shoqëruar me tensione në Orikum të Vlorës.


Videon nga momenti i përplasjes e ka publikuar ish kryeministri Sali Berisha, i cili përgëzon “qytetarët për qëndrimin e tyre të guximshëm dhe dinjitoz”. E paqartë është ajo çka ka çuar në revoltimin e të pranishmëve në takim.


Më poshtë video nga momenti i përplasjes:
Etiketa: , , ,

Pas