Kronika

VIDEO/ Del bilanci i parë, dhunohet një person nga turma

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:42 - 11/05/19 |
mapo.al

Dy policë dhe tre protestues kanë mbetur të lënduar pas përplasjes përpara ndërtesës së Kryeministrisë.


Ky është bilanci paraprak i protestës që fillimisht pati momente tensione.


Nga ana tjetër, ora 20:30 minuta shënon momentin e fundit të afatit të lënë nga komisariati numër 1 i kryeqytetit.


Turma ka dhunuar edhe një person, pasi e ka quajtur provokator dhe të infiltruar nga policia.Etiketa: , , , ,

Pas