Aktualitet

VIDEO/ Digjet makina në Shkodër, policia nis hetimet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:07 - 31/01/21 |
mapo.al

Shkodër – Një makinë ka marrë flakë në lagjen Qemal Stafa pranë rrugicës së banjës së vogël në qytet, ndërkohë që në vendin e ngjarjes ndodhen forcat zjarrfikëse dhe efektive të policisë.

Nuk dihen ende arsyet e ketij zjarri por nga te dhenat e para raportohet per nje shkendije elektrike.


Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.
1
Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas