Teknologji

Video/ Dizajni i iPhone XR2 të Apple shfaqet online               Publikuar në : 10:11 - 09/05/19 |
mapo.al

Dizajneri grafik Hasan Kaymak kthehet me pamje për dizajnin e iPhone XR të ardhshëm. Ky version vjen me një dizanj më të gjallë se iPhone XS, me një harduer më të përmirësuar. Kjo përfshin një përmirësim te kamerat e dyfishta të pasme së bashku me adaptimin e dy nga tre lenteve masive të reja në iPhone 11. Apple do t’i japë sërish iPhone XR2 një ekran LCD me rezolucion më të ulët në vend të OLED dhe kjo do të thotë se telefoni do të ketë ende një kornizë pak më të trashë.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas