Aktualitet

VIDEO/ Dy gra sherr dhe të shara para Drejtorisë së Policisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:02 - 10/09/20 |
mapo.al

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur para Drejtorisë së Policisë në Tiranë, ku dy gra shihen teksa po konfliktohen dhe ofendojnë me fjalë banale oficerët e policisë.

Në videon e bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, shihet se disa nga efektivët po mundohen t’i qetësojnë gratë, por fyerjet dhe sharjet nuk kanë të ndalur.


Berisha shkruan se dy gratë kanë me orë të tëra që presin para Drejtorisë së Policisë për pasaportën, por efektivët e policisë i kanë dhunuar.

Me ore te tera presin para drejtorise se narkopolicise per pasaporte pastaj narkobandite me uniforme dalin dhe i godasin. Banditizem shteteror!
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas