Kryesore

Video e Bashës/ Gazetari Kikia: Më përgjojnë dhe mua


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:01 - 11/03/19 |
ro ot

Nisur nga debati që ka hapur Salianji sonte në studion e Open, në Top channel, për përgjime arbitrare të opozitës dhe gazetarëve, ka reaguar edhe i ftuari Mentor Kikia.


Gazetari i njohur dhe me përvojë, Kikia, befasoi të gjithë kur tha se e përgjojnë dhe atë. Kam të dhëna të sigurta, u shpreh Kikia, se edhe mua më përgjon shërbimi sekret.


Lexo edhe

Denoncimi i Salianjit: Basha është përgjuar nga Policia e Shtetit1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas