Bota

Video e pabesueshme/ Macja prek ekranin, rrëzohet piloti i MotoGP


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:44 - 26/04/19 |
mapo.al

A është thjesht një rastësi apo diçka fshihet pas kësaj videoje?

Në fakt macja njihet si një kafshë bestytnore. Ekzistojnë mendësi që nëse macja e zezë të pret rrugën, atëherë nuk duhet të kalosh, por duhet të kthehesh pasi të shkon ters. Disa thonë që macja nuk ngordh kollaj pasi ka 7 shpirtra. Disa të tjerë e konsiderojnë si kafsha e djallit.


Në këtë video vihet re që macja, jo ngjyrë e zezë, prek ekranin e televizorit dhe në moment piloti i MotoGP rrëzohet.

1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas