KMR

Video e paparë/ I shpëtoi jetën gjarprit gjigand… ai e ‘përqafon’ për vdekje
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:08 - 18/06/18 |
mapo.al

Një roje pylli në Indi shpëtoi për mrekulli pasi një piton i madh u përpoq që ta mbyste pasi roja i kishte shpëtuar pak më parë jetën atij.


Kur po pozonte për një foto me pitonin, gjarpri 10 metra i gjatë nisi t’i mblidhej rreth qafës rojes indian.


Në këtë moment rojen e zuri paniku dhe nisi të vraponte duke u munduar që ta lironte “përqafimin” e pitonit, ndërkohë që ndërhynë dhe kolegët e tij për ta “zbërthyer” pitonin.

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas