Aktualitet

VIDEO e përplasjes fizike në Kuvend mes Salianjit dhe Braçes


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:32 - 16/11/21 |
mapo.al

Seanca e sotme e Kuvendit u shoqërua nga debate të forta mes deputetëve Ervin Salianji dhe Erion Braçe.


Salianji akuzoi Braçen se ka dalë në përgjimet e antimafies italiane në hetimet për Rezart Taçin.


Braçe reagoi nga vendi duke e quajtur Salianjin ‘legen’, ndërsa ky i fundit iu kthye me ‘kone’ dhe u nis drejt vendit të Braçes për t’u përplasur fizikisht. Menjëherë kanë ndërhyrë forcat e Gardës duke shmangur konfrontimin fizik.Mapo.al sjell me VIDEO momentin e sherrit:


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas