Aktualitet

Video/ E qëlloi me levë, ja si e ka masakruar nipi xhaxhain për një telefon


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:36 - 29/07/20 |
mapo.al

Ky është Kodhel Leka, 66 vjeçari që u rrah barbarisht me levë nga nipi i tij Edjon Leka i arrestuar tashmë nga policia e Pogradecit ndërsa bashkëpunëtori i tij është shpallur në kërkim.

66-vjeçari ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet me dy duar të thyera dhe plagë të shumta në fytyrë.


I gjithë sherri ka nisur për një telefon që autori i ngjarjes kishte marrë në shtëpinë e xhaxhait pa e pyetur.
Ata kanë debatuar para disa ditësh dhe mbrëmë nipi ka shkuar në vendin ku xhaxhai i tij punonte roje dhe e ka rrahur barbarisht me levë bashkë me një shok të tij.


 


1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas