KMR

Video e tmerrit: Ariu sulmon një burrë, ai qëllon mbi të

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:58 - 25/10/18 |
mapo.al

Autoritetet në Kanada kanë nisur një hetim pasi një burrë qëlloi një ari të përhimtë në oborrin e tij. Pamjet shokuese tregojnë momentin kur Laërence Michalchuk u përballën me ariun-nënë dhe tre këlyshët e saj.


Ai sapo ishte kthyer nga vjehrri dhe e shoqja xhiroi skenën. Fillimisht burri bërtiti në drejtim të ariut, me shpresën se do largohej.


Më pas qëlloi në ajër, por ariu u acarua dhe nisi ta ndiqte. Në këtë moment, ai qëlloi mbi ariun, duke e plagosur në këmbë.


Ariu bie për pak çaste dhe më pas largohet sërish në pyje.Etiketa: , , ,

Pas