Aktualitet

VIDEO/ Elhaida Dani rikthehet në Instagram, çfarë do ndodhë në 20 shtator?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:42 - 13/09/21 |
mapo.al

Pak ditë më parë, Elhaida Dani i çuditi të gjithë kur fshiu postimet në profilin e Instagram. Këngëtarja shqiptare u rikthye në Tiranë në fillim të verës, ku lajmëroi se do të sillte një projekt të ri muzikor, por që nga ai moment, nuk ndau asgjë të re me publikun.


E me sa duket, misterit i ka ardhur fundi. Sepse Elhaida është rikthyer në Instagram dhe videoja që ka postuar thotë shumë… vërtet shumë.


<
>
edcc5367-76b3-4b0b-8134-00444e6dce6a c8cce208-e12e-49f3-84b8-b86c85911b02 f0f9e1e3-3625-4a67-9c06-a17240c28821

Në videon e postuar, këngëtarja që fitoi The Voice of Italy dhe ka korrur sukses të madh në rolin e Esmeraldës në mjuzikolin “Notre Dame de Paris”, shfaqet në një studio regjistrimi, çka supozon se projekti muzikor i shumëpritur duhet të jetë gati.

Lexo edhe :  Egjipt/ Zbulohet varri mijëravjeçar i një prifti...


“Ruani datën. 20 shtator”, shkruan ajo.
Po çfarë do të na tregojë Elhaida në 20 shtator? 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elhaida (@elhaidadani93)

1


Etiketa: , , ,

Pas