ShowBizz

Video/ Eminem publikon klipin e ri, të këngës së fuqishme ‘Lucky You’


               Publikuar në : 19:51 - 13/09/18 |
mapo.al

Një nga këngët më të fuqishme e më të pëlqyera të albumit “Kamikaze” është padyshim “Lycky You”.


Në këtë bashkëpunim të Eminem me Joyner Lucas, vërehen aftësitë e mrekullueshme të reperëve për rima dhe shpejtësinë në rap.E këngës shumë të lavdëruar e të pëlqyer nga të gjithë, i është bashkangjitur edhe një video, që i shkon shumë, e punuar për mrekulli.

Megjithëse fansat janë gëzuar për këtë publikim, të gjithë po presin kundërpëgjigjen e Eminem për ‘diss’-in e Machine Gun Kelly.

E për këtë, Eminem së fundi ka thënë se ai po përkujdeset, që të publikojë një ‘diss’ që do t’ia shkatërrojë karrierën e jo t’i bëjë publicitet.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas