Sport

(Video) Emocionohet Messi, e duartrokasin tifozët e BetisBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:36 - 18/03/19 |
mapo.al

Lionel Messi ishte fantastik në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin e Real Betisit dhe tifozët vendas nuk mund të bënin asgjë përveçse ta duartrokisnin.


Superylli i Barcelonës shënoi hat-trick në përballjen, të cilën Blaugranët e fituan me rezultat 4-1, ndërsa publiku vendas i dhuroi ovacione pas golit të tretë, i cili ishte spektakolar.


“Nuk më kujtohet të jem duartrokitur nga tifozët rivalë për një gol në të kaluarën”, ka theksuar ai për Movistar.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas