Humor

VIDEO/ Epike! Kali i egër lë me ‘gisht në gojë’ gjashtë ujqërit e uritur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:22 - 02/04/18 |
mapo.al

Një fotograf profesional i jetës së egër në Itali, ka kapur në kamera momentin kur një kalë është sulmuar nga 6 ujqër të uritur. Kjo skenë u filmua në Abruzzo, Itali para pak ditësh.


Ujqërit janë të njohur që shpesh i sulmojnë kuajt dhe i vrasin por video më poshtë i ka lënë pa fjalë të gjithë.
1Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas