fbpx

KMR

Video/ Erërat e forta në Kolorado, shihni si ‘fluturojnë’ tualetet publike

               Publikuar në : 17:16 - 18/06/18 |
mapo.al

Erërat e forta në Kolorado kanë shkaktuar panik tek qytetarët. Në disa pamje të filmura me telefon në qytetin Commerce të Kolorados shihet se si tualetet publike ‘fluturojnë’ në ajër.


Tualetet publike të ndërtuara nga plastika, duket se nuk kishin peshë të mjaftueshme që t’i rezistojnë erërave të forta që kanë prekur këtë zonë ditët e fundit.Nuk raportohet për të lënduar përpos dëmeve materiale.


Megjithatë pamjet e këtij momenti janë bërë virale, dhe kanë fituar vëmendjen e miliona njerëzve në mbarë botën.


Etiketa: , , ,

Pas