Bota

Video/ Festa e çmendur e Princit William me ish-futbollistin Carew


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:57 - 27/05/19 |
ro ot

Aston Villa është kthyer në Premier League, teksa dy tifozë specialë kanë qenë në tribunë duke festuar dhe kanë shpërthyer te njëri nga golat e djemve të Terryt… Princi William dhe John Carew (ish-sulmuesi norvegjez i Villas)./t.s/

Lexo edhe:Terry mund mikun Lampard dhe ngjitet në Premier! Feston edhe Princi

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas