Aktualitet

Video/ Flakadanë e grushte mes tifozëve para sfidës PSG-Galatasaray
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 11/12/19 |
mapo.al

Kur kanë mbetur vetëm pak minuta nga fillimi i ndeshjes së fundit në grupin A mes PSG dhe Galatasaray, ultrasit e dy skuadrave e kanë kthyer Parisin në një arenë sherri.

Pamjet që publikon “L’Equipe”, por edhe “Le Parisien” flasin për një situatë e cila ka dalë jashtë kontrollit.

Etiketa: , , , ,

Pas