Bota

VIDEO/ Fluturimi spektakolar i dyshekëve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:38 - 23/08/19 |
ro ot

Banorët e Stapleton në Kolorado po kalonin një ditë të zymtë, kjo e ndikuar nga moti i vranët dhe me erë kur papritur një turmë e madhe dyshekësh fluturuan para syve të tyre. Ky pa frikë mund të cilësohet “migrimi spektakolar i dyshekëve për vitin 2019”.


Dëshmitarët okularë nuk nguruan të postojnë foto dhe video.


Duket kompania nuk ishte përgatitur për motin e keq ose harroi të siguronte dyshekët e ajrit të cilët brenda pak minutash fluturuan në ajër. Siç duket njëri prej punëtorëve nxiton ti kapë, por disa prej tyre sigurisht morën arratinë…/Mapo.al
Etiketa: , , , ,

Pas