Aktualitet

VIDEO/ Grave në mitingun e Ramës u kontrollohen çantat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:42 - 16/06/19 |
mapo.al

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një vidëo së fundmi ku shihet sesi kontrollohen gratë nga pjesëtarë të Gardës, në takimin që kryeministri Edi Rama do të mbante në Korçë.


Pamjet janë filmuar nga qytetari dixhital, ndërsa Berisha shkruan se këto janë veprime prej frikës dhe terrorit.“Kriza e thelle psiqike, paniku dhe terrori kane bere qe Edvini te urdheroje kontrollin e imet fizik edhe te grave dhe femijeve qe shkojne me detyrim ne antimitingjet e tij. Ndiqni videon e qytetarit dixhital! Sb”,-shkruan ai.Etiketa: , , , ,

Pas