Auto

Video/ Gruaja fluturon jashtë makinës, aksidenti ishte i frikshëm…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:47 - 27/11/18 |
mapo.al

Një grua i ka mbijetuar për mrekulli një aksidenti me makinë, pasi ‘fluturoi’ nga dritarja. Gruaja ndodhej në makinë me bashkëshortin e saj, i cili po ecte me një shpejtësi marramendëse.


Për një moment ai humbi kontrollin dhe makina u përplas duke u rrotulluar në rrugë. Nga përplasja e madhe gruaja e ‘fluturoni’ në ajër jashtë mjetit.


Menjëherë u dërgua në spital por mjekët thanë se nuk kishte lëndime që i rrezikonin jetën. Aksidenti ndodhi të premten në qytetin e Kailit në provincën Guizhou të Kinës. Kamerat e rrugës filmuan momentin e frikshëm. Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas