Kryesore

Video: Grushtat në televizionin shqiptar bëjnë xhiron e botës               Publikuar në : 10:25 - 09/05/19 |
mapo.al

Sherri mes dy kryesindikalistëve shqiptarë në një studio televizive në Shqipëri ka bërë xhiron e botës.


Gazeta britanike Independent shkruan se të ftuarit në studio u përplasën me shqelma, shuplaka dhe me mbytje.

Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla bënë debat përpara se Xibri të ngrihej dhe të godiste Nikollën me shuplakë në fytyrë.

Sherri u përshkallëzua dhe gazeta britanike thekson se u deshën tre persona që të vendosin paqen.

Emisioni është xhiruar një vit më parë, por pamjet u ripublikuan tani pas një pretendimi se ishin hequr nga rrjeti.


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas